Diákmunka - OKTATÓKAT KERESÜNK (PROGRAMOZÁS ÉS EGYÉB DIGITÁLIS TÉMÁK GYEREKEKNEK)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest II. kerület

Elvárt technológiák
JAVASCRIPT PYTHON C#

Feladatok:

Oktatásunk:
- nyári táboraink június 27.-július 29.között lesznek heti (5 napos) turnusokban
Min. 2 hét vállalása (teljes hetek!) feltétel, a hetek megválaszthatók
A foglalkozásokat a Logiscool központilag meghatározott és kidolgozott tananyaga alapján tartjuk, a munka megkezdése előtt tréninget biztosítunk.

Helyszíneik:
- a Széll Kálmán térnél (II. ker. Retek utca)
- Nagykovácsi
- Budakeszi

Elvárások:

Légy csapatunk tagja, ha:
- egyetemista, vagy legalább 11. osztályos középiskolás vagy;
- informatikai, programozói és egyéb digitális ismeretekkel rendelkezel (Javascript, Python, Unity/C#, videóvágás, robotika, digitális illusztráció, Minecraft, Roblox ismeretek előnyt jelentenek);
- nyitott vagy gyerekek tanítására, esetleg tapasztalataid is vannak e téren;
- kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel;
- képes vagy önálló munkavégzésre;
- jó megjelenésű, határozott fellépésű, érdekes személyiség vagy, aki példaképül szolgálhat;
- megbízható és pontos vagy;
- netán angolul is tudsz órákat tartani (nem kötelező).

Amit kínálunk:

-hosszú távú folyamatos munkalehetőséget (kurzusok ill. nyári táborok is)
-rugalmasságot
-megfelelő bérezést
-könnyen megközelíthető munkahelyet
-tapasztalatot egy menő cégnél
-jókedvű, elkötelezett csapatot, vidám gyerekeket

Díjazás: nettó 55.000 Ft / hét + napi 3-szori étkezés
Bérezés:
nettó 55.000 Ft / hét

Egyéb információ

A Logiscool Buda (Városmajor) programozó iskola egyetemista vagy középiskolás diákokat keres nyári táboraira, általános iskolás korú gyerekek oktatására.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.