A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things). A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek. Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.
A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő. A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Székesfehérvári gyárunkba keresünk munkatársat a következő munkakörbe:

Data & Reporting Analyst

Bővülő csapatunkba logisztikai területről érkező Data & Reporting Analyst munkatársat keresünk, aki felelős lesz a master data kontroll felépítéséért, logisztikai riportok elkészítéséért és fejlesztéséért, új folyamatok kialakításáért.

Feladatok:

  • Teljeskörű logisztikai „master data kontroll” felépítése, folyamatos ellenőrzése;
  • Rendszeres logisztikai riportok, valamint KPI-ok elkészítése, akciók meghatározása, ellenőrzése;
  • Bejövő EDI üzenetek napi szintű ellenőrzése, problémák megoldása;
  • Logisztikai riportok fejlesztése az egyszerűsítés, hatékonyság növelése szemléletében;
  • SAP jogosultságok igénylése, folyamatos felügyelete;
  • Új rendszerfejlesztések tesztelése, dokumentálása;
  • Folyamatok kialakítása, bevezetése, dokumentálása;
  • Szoros együttműködés a vállalat belföldi és külföldi szervezeti egységeivel (Fejlesztés, Értékesítés, Központi Beszerzés);
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Kritikus pontok esetén időben történő eszkaláció.

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség (preferáltan gazdasági/informatikai területen);
  • 3-5 év beszerzési vagy tervezési területen szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban);
  • Key user szintű SAP MM/PP modul rendszerismerete;
  • Haladó szintű excel ismeretek (függvények, macro-k írása);
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Önálló, folyamatszemléletű munkavégzés;
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség.

Előny:

  • Gyártó közegben szerzett tapasztalat (autóipar előny);
  • Adatbáziskezelés ismerete;
  • Projektmenedzsment ismeretek

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

Fizetés:

Amennyiben érdekesnek találja az álláslehetőséget, kérjük, jelentkezzen online a karrier oldalunkon, kb. 3 perc alatt kitölthető az adatlap és feltölthetőek a dokumentumok.

A HARMAN az összes alkalmazott és jelentkező számára kínálkozó egyenlő foglalkoztatási lehetőségek támogatása iránt kötelezte el magát. A foglalkoztatással kapcsolatos minden döntést érdem, képzettség és teljesítmény alapján hozzuk meg, tekintet nélkül a munkához nem kapcsolódó jellemzőkre, úgymint az adott személy faji, etnikai hovatartozása, bőrszíne vagy nemzetisége, neme, illetve nemi identitása, szexuális irányultsága, családi állapota, mozgáskorlátozottsága, életkora, vallása vagy bármely más állapota.
A HARMAN nagyszerű munkakörnyezetet, kihívást jelentő karrierlehetőségeket, szakmai továbbképzéseket és a versenyképes kompenzációt kínál.
Olyan kihívást keres, ahol a tapasztalatát értékelik? Nézze meg, mit tud elérni a HARMAN-nál!

Kapcsolattartó: Nemes Dorina

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, 8000 Holland fasor 19.

A HARMAN az összes alkalmazott és jelentkező számára kínálkozó egyenlő foglalkoztatási lehetőségek támogatása iránt kötelezte el magát. A foglalkoztatással kapcsolatos minden döntést érdem, képzettség és teljesítmény alapján hozunk meg, tekintet nélkül a munkához nem kapcsolódó jellemzőkre, úgymint az adott személy faji, etnikai hovatartozása, bőrszíne vagy nemzetisége, neme, illetve nemi identitása, szexuális irányultsága, családi állapota, mozgáskorlátozottsága, életkora, vallása vagy bármely más állapota.
A HARMAN nagyszerű munkakörnyezetet, kihívást jelentő a karrierlehetőségeket, szakmai továbbképzésre és a versenyképes kompenzációt kínál. Olyan kihívást keres, ahol a tapasztalatát értékelik? Nézze meg, mit tud elérni a HARMAN-nál!