Biztos Kész Munkaero-közvetíto, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. (BIZTOS KÉSZ KFT.)
Szeged egyik legszínvonalasabb és legigényesebb cukrászdája keresi csapatának új tagját,

cukrász műszakvezető

pozícióba.

Feladatok:

    Amennyiben úgy érzi, hogy szeretné kamatoztatni szakmai tudását, valamint vezetői készségeit, mindezt egy magas színvonalú és ideális munkakörnyezetben képzeli el, akkor nincs más dolga, mint jelentkezni állás hirdetésünkre.

    Munkához tartozó főbb feladatok:

    • Cukrászipari termékek receptúrájának összeállítása, aktualizálása, recept alapján a hozzávalók mennyiségének kiszámítása és az alapanyagok előkészítése.
    • A felhasználandó anyagok tisztítása, darabolása, ízesítése és elkészítése, technológiai munkák elvégzése.
    • A cukrászda dolgozóinak beosztásának elkészítése, munkaügyi feladatok helyi ellátása.
    • Cukrászda eszközállományának karbantartása.
    • Beérkező áruk átvétele és rögzítése.
    • Napi munkaszervezés.
    • Dolgozók betanítása és folyamatos képzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú iskolai végzettség

    Vezetői tapasztalat

    Elkötelezettség

    Kreativitás

Amit kínálunk:

    -Hosszútávú munkalehetőség

    -Szakmai fejlődés

    -Vezetői beosztás

    -Erős és biztos háttér

    -Versenyképes fizetés

    -Megbecsülés és barátságos környezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6720 Szeged