Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
EZER ÍZ KFT.

Cukrász

Hirdetés szövege:

    • Ezer Íz Cukrászda megnövekedett forgalma miatt fiatal csapatába keres gyakorlott CUKRÁSZ munkatársat.

    Amit kínálunk:

    - fiatal, vidám csapat,

    - modern, jól felszerelt üzem,

    - folyamatos tanulási lehetőség,

    - változatos süteménykínálat,

    - minden poszton való munkalehetőség,

    - jó fej vezetőség :)

    • Elvárások:
      • szakképzett cukrász végzettség
      • hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
      • pontos, precíz munkavégzés
      • kreativitás, megbízhatóság, önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Cukrász
  • Hirdető cég: EZER ÍZ KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Ezer Íz Cukrászda megnövekedett forgalma miatt fiatal csapatába keres gyakorlott CUKRÁSZ munkatársat. Amit kínálunk: - fiatal, vidám csapat,- modern, jól felszerelt üzem,- folyamatos tanulási lehetőség,- változatos süteménykínálat,- minden poszton való munkalehetőség,- jó fej vezetőség :)Elvárások:szakképzett cukrász végzettséghasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalatpontos, precíz munkavégzéskreativitás, megbízhatóság, önállóság
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-09