INNOVARIANT Nyomdaipari Kft.
Ha érdekel a változatosság, egy high-tech iparág működtetésében való részvétel, informatikai vénád van, izgalmasnak találod a tech-innováció gyártás közeli folyamatait, és szeretsz csapat részeként egy alkotó folyamatban részt venni, akkor köztünk a helyed.

Több mint 25 éve a nyomtatásra tettük föl az életünket. Szeretjük, ha az ügyfél elégedetten veszi kezébe az általunk készített a könyveket, kiadványokat; termékcsomagolásokat, dobozokat. Technológiai hátterünkkel olyan egyedi termékeket készítünk, amelyek helyzetbe tudják hozni Partnereinket a piacon. Fejlődünk és fejlesztünk, ezért keresünk Téged CTP operátori pozícióba.

CTP operátor

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • haladó informatikai ismeretek – grafikai programok ismerete (Adobe CS) előnyt jelenthet
  • korrekten kommunikálj szóban és írásban,
  • tudj önállóan feladatok és folyamatok mentén dolgozni,
  • szorgalom, megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás
  • középfokú műszakis végzettség vagy gimnáziumi érettségi,

Amit kínálunk:

  • meghatározó szerepet egy kivitelezési folyamatban,
  • szakmai fejlődést, mert ezt a tudást nem tudod máshol elsajátítani,
  • változatosságot, nálunk nincs két egyforma munkanap,
  • magas színvonalú, innovatív munkakörnyezet,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • méltányos kezdő fizetést, fejlődéseddel együtt jár a karriered, csak rajtad múlik, hova jutsz el.
  • megbízható munkaadói hátteret,

    Könnyebb a dolgod, ha rendelkezel nyomdaipari tapasztalattal, dolgoztál már CTP (computer to plate) területen, használtál már célszoftvereket, esetleg jó műszaki vénád van, és beszélsz angolul. De az is, ha eddig más nem nyomdai területen dolgoztál, vagy tanultál, és szeretnél új területen bizonyítani.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Algyő

Ha elgondolkodtál a fentieken és a válaszod igen, jelentkezésedet motivációs levéllel és fényképes önéletrajzzal.