Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

CSOMAGOLÁSTECHNIKAI KOORDINÁTOR (ÚJ DESIGN, MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS, LOGISZTIKA)

FELADATOK

  • Alkatrészek, félkésztermékek ill. késztermékek esetében új csomagolások bevezetése; design kialakítás menedzselése
  • Kapcsolattartás mérnökök és csomagolóanyag gyártók között
  • Árajánlatok bekérése, rendelések lebonyolítása, nyomon követése
  • Csomagolási próbák koordinálása, csomagolás validálása, szoros együttműködés a projekt csapattal
  • Projekt csomagolóanyag minőségi szempontból történő ellenőrzése, projekt csomagolóanyagok diszponálása, új csomagolóanyagok bevezetése gyártásban
  • Oktatási anyagok összeállítása és oktatások megtartása új csomagolási folyamatok bevezetéséről
  • Új beszállító, vevő bevezetése csomagolóanyag szempontból, csomagolási utasítások elkészítése, váltások koordinálása
  • Sor kitelepítések koordinálása csomagolási szempontból
  • Alkatrészek, késztermékek csomagolásának ellenőrzése, éves felülvizsgálata
  • Költségcsökkentő akciók a csomagolóanyagok kapcsán
  • Csomagolással kapcsolatos eljárási és munkautasítások felülvizsgálata
  • Csomagolóanyagok leltározásának lebonyolítása, higiéniai folyamat meghatározása, üzemeltetése

KÖVETELMÉNYEK

  • Min. középfokú végzettség – felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Logisztika és csomagolás területén szerzett tapasztalat
  • Kiváló elemző- és szervezőkészség, proaktív személyiség

ELŐNY

  • Autóipari elektronikai tapasztalat
  • SAP-ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSOMAGOLÁSTECHNIKAI KOORDINÁTOR (ÚJ DESIGN, MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS, LOGISZTIKA), Veszprém megye

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit