Construction Engineer

LG Toray Hungary Battery Separator Kft.

2536 Nyergesújfalu

Biztosított eszközök
Laptop Monitor (1 db)

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Az LG Toray Hungary Battery Separator Kft. zöldmezős beruházásban egy modern technológiai gyárat épített Nyergesújfalun. Profilunk az elektromos autókban és elektronikai eszközökben használatos BSF (Battery Separator Film) gyártása, amely egy Li-ion akkumulátorokban elválasztóként alkalmazott fólia. A termelés a legújabb technológiával, modern környezetben és részben tisztatérben zajlik.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beruházási projektek előkészítése (költség/tervezés/koncepció)
  • Napi átadás-átvétel, a munkaterület felügyelete
  • A QCP előkészítése és követése
  • A munkafolyamatok megszervezése, összehangolása és dokumentálása
  • A projektzáró dokumentumok elkészítése
  • A kivitelezők támogatása és ellenőrzése
  • Az új üzem építésének sikeres támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi (MSc) végzettség gépész-, villamos- vagy építőmérnöki területen
  • 5+ releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Tapasztalat építési és bővítési projektek tervezésében (pl.: zöld- vagy barnamezős fejlesztések)
  • Célorientált
  • Önálló, kreatív, határozott

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vegyiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes kávé, tea és snack
  • Kedves, támogató, multikulturális csapat és sok kihívás :)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök