A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

C++ developer

Locations: Budapest, Hungary
Job Family: Information Technology

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vezető nélküli metró vezérlőszoftverének fejlesztése C++ nyelven, Linux környezetben
  • Automatizált tesztek készítése
  • Hibakeresés, eredmények analízise
  • Hiba- és verziókövető rendszer kezelése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök, vagy mérnök informatikus) végzettség
  • Aktív kommunikáció képes angol nyelvismeret
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy (proaktivitás)
  • Teljes munkaidő

Mi jelenthet még előnyt a kiválasztás során?

  • Vasúti irányítási rendszerek ismerete
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Shell/Perl script ismerete
  • Agilis fejlesztési metódus ismeret
  • Vasúti rendszerek/szabványok ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod.