Webshop Logisztika Kft. finom erotikai termékek forgalmazásával foglalkozik, amelyet 90%-ban 30-50 év közötti, tartós kapcsolatban élők vásárolnak házaséletük izgalmassá tételére. Nálunk nincsenek felnőtt DVD-k és más hard szexipari termékek, ugyanis top termékeink között társasjátékok, fehérneműk és potencianövelők dominálnak.

Küldetésünknek tekintjük ugyanis, hogy a tartós párkapcsolatban élők hálószobájába vigyünk játékosságot, amely hozzájárulhat a kapcsolatuk hosszú távú megőrzéséhez.

Emellett a kiváló minőségű szolgáltatásban hiszünk, ezért is van nálunk több, mint 7.000 termék a webáruházban pontos készlet információval, másnapi kiszállítással, és egyedülálló 30 napos pénz-visszafizetési garanciával. Ezt vásárlóink szavazataikkal is meghálálják, ezért értük el az Ország Boltja szavazáson az 1. helyezést immár 14. alkalommal!

Az évi 20-30%-os fejlődésünk miatt a következő munkakörbe keresünk most új munkatársat:

BOLTI ELADÓ – RAKTÁRI CSOMAGOLÓ (vegyes munkakör)

Új munkatársunk legfőbb feladata mintaboltunk vezetése és az ügyfeleink kiszolgálása. Legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy az ügyfeleinknek a megfelelő terméket tudja ajánlani, mert elég sokan jönnek be tanácstalanul. Ehhez naprakésznek kell lennie termékpalettánkból, továbbá empatikusnak és diszkrétnek is kell lennie. Feladata továbbá, hogy segítse a raktár munkáját, a vevői megrendelések alapján összekészítse a csomagokat, valamint elvégezze a polcok feltöltését.

Ebben a munkakörben rengeteget kell és lehet is tanulnia, mert egyrészről a webáruház logisztika nagyon átfogó terület (raktárunk és mintaboltunk egy helyen található), másrészről hónapról hónapra változik, fejlődik, ezért soha nincs megállás.

Feladatok

  • Mintabolt vezetése
  • Ügyfelek személyes kiszolgálása
  • Kimutatások és jelentések készítése (pl. pénztárzárás, pénztárjelentés)
  • A megrendelt áru összekészítése (komissiózás) a Lean menedzsment rendszere alapján
  • Beérkező áru átvétele és bevételezése

Elvárások

Mivel teljesen pályakezdőket is szívesen látunk, ezért fontos, hogy leendő kollégánktól elsősorban szorgalmat és magas szintű tanulási, fejlődési hajlandóságot várunk el. Cserébe garantáljuk, hogy pár év múlva olyan komoly áruforgalmi szaktudással fog rendelkezni, amivel bárhol szívesen látják az e-commerce iparágban.

  • Középfokú végzettség (ruházati eladó előnyt jelent)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rugalmasság, mert kampányidőszakokban túlóra lehetséges (mindössze évente párszor)
  • Az angol nyelv ismerete, pénztárgép kezelési tapasztalat, illetve magabiztos számítógép kezelés mind-mind előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások szerint
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Fiatalos, támogató légkör
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű és folyamatosan növekvő vállalat

Munkavégzés helye: Budapest, IX. Ecseri út
Munkaidő: főállás, 9:30-18:00h (H-P), 100%-ban bejelentett
Munkába állás kezdete: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Pályázatát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz, bruttó bérigény megjelölésével) az alábbi  „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Bolti Eladó”-ként megjelölve küldje el részünkre.
A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

1.Miért szeretne nálunk dolgozni?
2.Hova szeretne szakmailag fejlődni?
3.Mi volt eddig a legnagyobb szakmai sikere?
4.Mik a legfontosabb elvárásai leendő munkáltatójával szemben, hogy ott hosszú távra tervezzen?