IHI Magyarország Zrt.

Ha szeretnél a belváros szívében dolgozni, nemzetközi környezetben , prémium szolgáltatásokat nyújtó luxus szállodában, csatlakozz hozzánk!

Csatlakozz hozzánk

Biztonsági munkatárs

pozícióba!

Feladatok:

    Munkatársunk főbb feladatai:

    Meghatározza, valamint ellenőrzi a Szolgálatba beosztott őrök napi feladatát, illetve napra készen tájékoztatja őket az aktuális tennivalókról;

    A biztonság érdekében rendszeres (megelőző, felderítő) ellenőrzéseket végez;

    Ügyelete során intézkedik ha biztonsági esemény, a szállodának kárt okozó cselekmény, vagy annak alapos gyanúja felmerül, illetve vizsgálatot kezdeményez és a kivizsgálásban részt vesz;

    Folyamatos ellenőrzés alatt tartja a személyzeti bejáratot, gondoskodik a garázs szolgálat és a biztonsági őrjárt ellenőrzéséről.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú/és vagy felsőfokú szakirányú végzettség;
    • Érvényes Vagyonvédelmi képesítés;
    • Vendégcentrikus magatartás;
    • Kellő mértékű határozottság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    A munkakörben angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés;
    • Próbaidő után cafeteria;
    • Napi munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határától/ig törvényen felüli +14%-al, azaz 100%-os megtérítéssel;
    • Munkaidő beosztás: Váltó műszak, 12 órás munkarend;
    • Műszakpóték: délután 20%, éjszaka 40%;
    • 20 nap -időarányosan járó-alapszabadság és ezen felül pótszabadságok;
    • Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás;
    • Kedvezményes ár a szálloda Spa és Éttermi egységeiben;
    • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében;
    • Szakmai és készség tréningek, fejlődési programok.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1073 Budapest, Erzsébet körút 43-49.