Beszerző

CTP Management Hungary Kft.

Biatorbágy

A CTP Európa 5 legnagyobb ipari ingatlanfejlesztőjének egyike és Közép-Kelet-Európa legnagyobb ingatlanfejlesztője. 10 országban rendelkezik érdekeltséggel, és több mint 8,2 millió m² alapterületű logisztikai ingatlant üzemeltet. A vállalat által kezelt ingatlanportfólió mérete 2023 végéig várhatóan eléri a 10 millió m²-t.

A CTP Management Hungary Kft  a magyarországi ingatlanpiaci növekedési terveinek támogatására a megfelelő jelöltet keresi az  ingatlan üzemeltetési osztályának közvetlen támogatására

BESZERZŐ

pozícióra.

A pozícióhoz tartozó legfőbb feladatok:

  • Ingatlan üzemeltetéshez kapcsolódó eseti karbantartási és javítási feladatok, illetve felújítási igényekre vonatkozó ajánlatkérések elkészítése és kiküldése
  • Beérkezett ajánlatok összesítése, értékelése és döntéstámogatási anyagok összeállítása
  • Közreműködés a nagy értékű tenderek összeállításában, lebonyolításában és kiválasztott szállító bevezetésében
  • A Microsoft Axaptában rögzített beszerzési igények jóváhagyásának figyelemmel kísérése
  • A rendelések, szerződés szerinti teljesítések és dokumentációs igény meglétének nyomon követése
  • A vállalkozói, titoktartási és szolgáltatási szerződések előkészítése a jogi osztállyal együtt és aláírásának támogatása
  • Részvétel a szállítók értékelésében, esetleges reklamációk továbbítása és megoldásának nyomon követése
  • Riportálási feladatok elvégzése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy építőipai végzettség
  • Min. 2 év indirekt beszerzési, vagy legalább 1 év ingatlan üzemeltetéshez kapcsolódó beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office: Word, Outlook, Excel)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és különböző osztályok közötti együttműködési készség
  • Precizitás, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség
  • Előny elektronikus beszerzési rendszer használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Éves bónusz
  • CTFest programok
  • Munkába járás támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat
  • Összetartó, lendületes fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

BESZERZŐ
Biatorbágy