Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZÁLLÍTÓFEJLESZTŐ MÉRNÖK

(16-0515)

pozícióba.

Feladatok:

  • Beszállítók fejlesztése, értékelése;
  • Beszállítói auditok lebonyolítása;
  • Minőségbiztosítási folyamatok fejlesztésében való részvétel;
  • Nemzetközi minőségbiztosítási projektekben való közreműködés;
  • Problémamegoldó intézkedések végrehajtása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, minőségbiztosítási szakmérnök);
  • Autóipari termelő közegben szerzett néhány éves beszállító fejlesztői tapasztalat;
  • Az IATF 16949 auditori képesítés megléte előnyt jelent;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet;
  • Biztos háttér;
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0515”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.