Az NKM Észak-Dél Földgázhálózati Zrt.
Hálózati osztályára

BERUHÁZÁSI MÉRNÖKÖT

keresünk

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Nyomon követi a társasági beruházási tervben jóváhagyott gázelosztó vezeték építési és rekonstrukciós munkáinak megvalósítását, és az üzemeltetéshez szükséges eszközök beszerzését.
  • Közreműködik az éves beruházási tervjavaslat elkészítésében, koordinálja a gázhálózat beruházási munkálatokat, ellátja azok pénzügyi felügyeletét.
  • Közreműködik a beszerzési, versenyeztetési eljáráshoz szükséges műszaki specifikációk meghatározásában.
  • Adatokat szolgáltat a beruházások tervezésével és teljesítésével kapcsolatban a társszervezetek felé.

AKIT KERESÜNK:

  • Szakirányú egyetemi / főiskolai végzettséggel,
  • beruházói gyakorlattal,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismerettel (Microsoft Office),
  • B kategóriás gépjárművezetői engedéllyel rendelkezik.

ELŐNYT JELENT:

  • Műszaki ellenőri mérnök kamarai jogosultság (gázelosztó vezetékekre),
  • SAP program felhasználói szintű ismerete.

IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

  • Önállóan, felelősséggel végzi munkáját,
  • analitikus gondolkozású, jó elemzőképességgel rendelkezik,
  • pontos, precíz,
  • terhelhető, stressztűrő, eredményorientált,
  • együttműködő.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • Stabil munkahely,
  • versenyképes bér,
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása,
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás),
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr, Sopron, Szombathely

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét a Jelentkezem gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2019. május 22.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Nemzeti Közművek Csoportnak az álláshirdetést feladó tagvállalata az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból – nyilvántartsa és kezelje.
Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a Nemzeti Közművek weboldalán.