Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlő-elektronikai szoftverek fejlesztésén, ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik, csak rajtad múlik - légy Te a következő tagja egy olyan multinacionális csapatnak, ahol a hétköznapok is baráti légkörben telnek!

Beágyazott szoftverfejlesztő mérnök

Milyen feladatok várnak rád?

  • Biztonságkritikus funkciók tervezése
  • Szoftverkomponensek implementálása fékvezérlő elektronikai egységekhez a követelményeknek és az architektúrának megfelelően
  • Részvétel technikai felülvizsgálatokban
  • Terméktámogatás: a fejlesztés teljes életciklusában való részvétel
  • Kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Szoros együttműködés a teszt csapattal
  • Rendszerintegráció és -konfiguráció
  • Nemzetközi projektcsapatokban történő munkavégzés, változatos és izgalmas projektek

Te vagy számunkra a megfelelő munkatárs, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Beágyazott rendszerek tervezésében/tesztelésében szerzett tapasztalatod van
  • C programnyelvet ismered
  • Angol nyelvtudásod szívesen használod
  • Strukturált gondolkodásmód jellemez
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel, a csapatmunkát kedveled, és nem bánod, ha alkalmanként utazással is járhat a munkavégzés

Örülünk ezeknek az előnyöknek:

  • Hálózati kommunikációban és biztonságban való jártasság
  • Valósidejű operációs rendszerek ismerete
  • Jira, Svn, Enterprise Architect gyakorlat
  • Tesztelési módszerek ismerete

Amit ajánlunk – de ez csak a kezdet:

  • Kiemelt bérezés, cafeteria, 13. havi juttatás, prémium
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Konferenciák, képzések, oktatások – ha szeretnéd a skilljeidet, vagy akár nyelvtudásodat fejleszteni
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Dedikált mentor a betanulási folyamat során
  • Prosperatív karrier modell
  • Sportolási lehetőségek támogatása (futókörök, edzőterem, biciklis körök stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és küldd el jelentkezésedet!