Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

AWI hegesztő

Hirdetés szövege:

    Pozíció megnevezése: AWI hegesztő
    Munkavégzés helye: Csepel Művek Ipari Park, 1211 Budapest, Központi út 1.
    Munkaidő: 8 órás foglalkoztatás, egy műszakban, nappal

    A hirdetés szövege:

    Csőkészítmény előgyártó üzembe, ötvözetlen színacél hegesztésére munkatársat keresünk.
    Amit kínálunk: versenyképes fizetés, kulturált munka és szociális körülmények.
    Önéletrajzát e-mailben kérjük.

    Telefon: Mocsári Gyula:+3620 443-6411

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Központi út 1.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: AWI hegesztő
  • Hirdető cég: METALFIN ATTA-CSŐ Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Pozíció megnevezése: AWI hegesztőMunkavégzés helye: Csepel Művek Ipari Park, 1211 Budapest, Központi út 1.Munkaidő: 8 órás foglalkoztatás, egy műszakban, nappalA hirdetés szövege:Csőkészítmény előgyártó üzembe, ötvözetlen színacél hegesztésére munkatársat keresünk.Amit kínálunk: versenyképes fizetés, kulturált munka és szociális körülmények.Önéletrajzát e-mailben kérjük.Telefon: Mocsári Gyula:+3620 443-6411
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.03.08