Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

AUTÓSZERELŐ

(Budapest)

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A vállalat felsővezetése által használt gépjárművek folyamatos műszaki felügyelete, üzemképességük biztosítása
  • Az autók javítása, karbantartása és műszeres diagnosztizálása
  • Hiba megállapítása, javítási / szerelési munkálatok elvégzése
  • A kocsik mozgatása, szezonra valamint műszaki vizsgára való felkészítése
  • A javításokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Az alábbiakat ajánljuk:

  • 100%-ban bejelentett, versenyképes bérezés + juttatási csomag
  • Kiszámítható munkaidő: H-P 08:00 – 17:00, Szabad hétvége
  • Fizetett szabadság (!)
  • Modern eszközök és technikai háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Te vagy az ideális, ha rendelkezel:

  • Autószerelői és / vagy műszaki végzettséggel
  • Autószerelésben szerzett gyakorlati tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Előny, de nem feltétel:

  • Ha társalgási szinten beszélsz angolul
  • Ha néztél már prémium autók motorháztetője alá

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.