Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Ivanics Kft. a Volvo, a Ford és a Hyundai márkák értékesítésével és szervizelésével foglalkozó, a magyarországi márkakereskedések piacán kiemelkedő helyen szereplő cégcsoport. Budapestre keresünk munkatársat:

Autószerelő

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    - gépjárművek javítása, időszakos szervizelés elvégzése, gépjárművek felülvizsgálata

    - gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés

    - jármű-diagnosztika elvégzése

    - javításhoz és karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

    Elvárások:

    - középfokú szakképesítés

    - autószerelői tapasztalat

    - empatikus, ügyfélbarát hozzáállás

    - precizitás, pontos munkavégzés

    - kiemelkedő problémamegoldó készség

    - terhelhetőség

    Előny:

    - autótechnikus végzettség

    - Budapesti (XI. kerület), valamint székesfehérvári telephelyünkre is keresünk autószerelőket.

    Amit kínáunk:

    - stabil szervezeti háttér

    - jó csapat

    - béren kívüli juttatás

    - versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gumiszerelő
  • Karosszéria lakatos, Fényező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Székesfehérvár

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Autószerelő
  • Hirdető cég: IVANICS KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Fejér megye
  • Feladatok: Feladatok: - gépjárművek javítása, időszakos szervizelés elvégzése, gépjárművek felülvizsgálata - gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés - jármű-diagnosztika elvégzése - javításhoz és karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése Elvárások: - középfokú szakképesítés - autószerelői tapasztalat - empatikus, ügyfélbarát hozzáállás - precizitás, pontos munkavégzés - kiemelkedő problémamegoldó készség - terhelhetőség Előny: - autótechnikus végzettség Munkavégzés helye: - Budapesti (XI. kerület), valamint székesfehérvári telephelyünkre is keresünk autószerelőket. Amit kínáunk: - stabil szervezeti háttér - jó csapat - béren kívüli juttatás - versenyképes fizetés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-22