„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!„
Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai tapasztalat. Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának szegedi telephelyére

autószerelő/gépjármű-technikus

munkakörbe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • személy- és tehergépjárművek átvizsgálása, javítása, karbantartása és műszeres diagnosztizálása
  • beszámított gépjárművek átvizsgálása, javítása
  • a javításokhoz szükséges munkalap és garanciális munkalap dokumentálása (szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolása, stb.),
  • a felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása,
  • műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása,
  • a javítások szakszerű, gyári utasítás szerinti elvégzése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • van szakirányú autószerelői végzettséged
  • minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztatod
  • önálló, felelősségteljes, precíz, pontos munkát végzel
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • van felhasználói szintű számítástechnikai ismereted

Amit előnyben részesítünk:

  • autóvillamossági végzettség, gyakorlat
  • szegedi, vagy környékbeli lakhely
  • angol/ német nyelvtudás

Amit kínálunk Neked:

  • fix bérezés + teljesítményarányos bónuszrendszer
  • magas színvonalú továbbképzés
  • munkaruha
  • remek csapat
  • stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged, Algyői út 72.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!