Autó Bartex Kft.
SUZUKI BARTA Cégcsoport 26 éve családi vállalkozásként kezdte meg tevékenységét, mely napjainkra Magyarország egyik meghatározó gépjármű forgalmazójává vált. Növekvő forgalmunk és megnövekedett feladataink ellátására lendületes, precíz, kollégákat keresünk

Autószerelő és Autófényező

munkakörbe

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség;
  • Precíz munkavégzés;
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség;
  • „B” kategóriás vezetői engedély, vezetési rutin

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Márkaspecifikus standardok betartása
  • Szervizbe érkező gépjárművek karbantartása, javítása
  • Állapotfelmérés
  • Hibafeltárás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Kellemes, családias, fiatalos munkahelyi légkör;
  • Korrekt, stabil, megbízható, hosszútávú munkavégzés,
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sárbogárd

Ha szeretne egy jó csapat tagja lenni, szereti a kihívásokat és szeretne versenyképes fizetést, akkor jelentkezzen most! Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával az alábbi elérhetőségen!