FÁY ANDRÁS REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETOKTATÁSI INTÉZMÉNY

Angol-bármely szakos tanár

Főbb feladatok, munkák:

    Általános iskolai tanulók nevelése-oktatása, szaktanári feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    főiskolai vagy egyetemi tanári végzettség

    az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség, szakképzettség meglétét igazoló okmányok

    büntetlen előélet

    cselekvőképesség

    Amit kínálunk:

      Kis létszámú osztályok, csoportok

      További informácó a +3630/84 77 385 telefonszámon.

      Állás, munka területe(i):

      • Oktatás, Kutatás, Tudomány
      • Tanító, Tanár, Pedagógus
      • Teljes munkaidő

      Szükséges tapasztalat:

      • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

      Szükséges nyelvtudás:

      • Angol - Alapfok/társalgási szint

      Munkavégzés helye:

      2217 Gomba, Iskola utca 2.

      Az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség, szakképzettség meglétét igazoló okmányok másolata

      Szakmai önéletrajz