A B+N Referencia Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, legyen szó műszaki, emberi erőforrást érintő vagy beszerzési, logisztikai területekről. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.

Vállaltunk budapesti irodájába (XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Adminisztratív munkatárs

Feladatok:

  • Teljesítési igazolások kezelése
  • Számlák érkeztetése, költséghelyezés
  • Dokumentum kezelés, kimutatások szerkesztése
  • Riportálás a vezető felé
  • Elszámolások kezelése
  • Vállalatirányítási szoftver kezelése
  • Alvállalkozókkal, megrendelőkkel, társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett minimum 1 év tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel)
  • SAP ismerete
  • Önálló és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Műszaki és pénzügyi affinitás előny

Amit kínálunk:

  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munka
  • Minőségi támogató környezet, változatos munkakör
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület