Adattárház szakértő

Főbb feladatok

  • Adattárház és üzleti intelligencia területeket érintő fejlesztési igények megvalósítása:
  • igény egyeztetése
  • specifikáció, mapping készítése, tesztelés előkészítése
  • fejlesztés koordinálása, fejlesztő támogatása
  • tesztelés, tesztelés támogatás, élesítés
  • Adattárház fókuszú üzleti igény portfólió kezelése
  • SQL alapú egyedi riportok készítése
  • Adatmodell tervezés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • hatékony kommunikáció angolul szóban és írásban
  • Legalább 2 éves SQL tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Gyors tanulási készség
  • Nyitottság új technológiák és módszerek alkalmazása felé

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • banki adattárházas szervezési tapasztalat
  • adatmodellezési tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági és informatikai végzettség
  • bankszakmai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.