Önéletrajz minta

Az önéletrajz mintát csak ötletadónak használjuk. A sajátunkat mindig az adott álláshirdetésre szabottan készítsük el!

Kísérőlevél minta
Álláshirdetés minta

Gyakorlattal rendelkező területi képviselő

Letöltöm az önéletrajz mintát
logo logo logo logo photo

Kreatív Zénó

1234 Budapest Nis út 12
zeno@kreativmail.hu
+36 30 111 2222
A LÉNYEG
  • 5 év tapasztalat az FMCG marketing minden szintjén
  • 3 országos kampány teljes körű levezetése, átlag 17% eladás növekedést elérve.
  • Az ismert márka újrapozícionálása, újrabevezetése
  • Teljes szponzorációs stratégia átalakítása: 20%-al kisebb ráfordítással lényegesen nagyobb megjelenést elérve
  • Effie ezüst reklámhatékonysági díjas kampány koordinálása
  • Nemzetközi marketing és marketingmenedzsment tapasztalat

TAPASZTALATOK A SZAKMÁBAN
Marketing manager Jól Ismert Vállalat ZTr., Budapest (2008-)
  • Az egyes márkák marketing tervének kidolgozása a retail és a HORECA üzletágra
  • Klasszikus marketing feladatok irányítása (Magyarország)
  • Promóciós stratégia felügyelete, POI és POS stratégia bevezetése
    (Magyarország, Balkáni régió)
  • Teljes körű értékelés készítése a promóciókról
  • 27 fős nemzetközi marketing csapat irányítása

Key account manager Zsiger NyRt, Budapest (2006 - 2008)
  • Az összes key account tevékenység koordinálása, a kereskedelmi feltételrendszer kialakítása
  • Éves szerződések előkészítése, partnertárgyalások
  • Terméklistázások kivitelezése, listázási érvanyagok elkészítése
  • Rövid-, és hosszú-távú stratégiai tervek készítése a key account partnerekre
  • Key account és trade marketing budget-terv
  • Trade marketing tevékenység koordinálása (promóciók, POS anyagok, média megjelenések)

Assistant brand manager Multicég Kft., Budapest (2005)
  • Részvétel regionális szintű projektek lebonyolításában
  • Optimális disztribúció és területi lefedettség kialakítása
  • Cenzus eredmények analízise és javaslattétel
  • Szervezetfejlesztés és átalakítás különböző közép-európai piacokon (Szlovákia, Románia, Szerbia és Horvátország)

Területi képviselő Multicég Kft., Budapest (2004 - 2005)
  • Optimális területi lefedettség kialakítása és megtartása, az útvonalterv összeállítása
  • A termékek disztribúciójának, elérhetőségének és árának biztosítása a területen nagy- és kiskereskedelmi szinten
  • POSM anyagok hatékony kihelyezése (merchandising)
  • Fogyasztói akciók megszervezése és ellenőrzése
  • Hostess csapatok képzése, koordinálása és ellenőrzése

TANULMÁNYOK
University of Leicester, Nagy Britannia
(MSc. in Marketing, levelező képzés)(2006-2009)
Nagy Gazdasági Főiskola, Budapest
(Közgazdász)(2001-2004)
Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest,
(Marketing szak)(1997-2001)

EGYÉB
Tréningek
* Vezetői technikák * Időgazdálkodás és feladat delegálás * Motiváció a vezetésen keresztül
* Szeminárium második vonalbeli vezetők számára I-II. * Kreatív marketing módszerek
* Haladó eladási technikák * Újonnan kinevezett menedzserek tréningje
Nyelvtudás
Angol, Német
Blog
Az itt bemutatott önéletrajz a fenti linken elérhető álláshirdetésre készült, a kapcsolódó kísérőlevéllel együtt.
Ez csak példa arra, hogy hogyan lehet jól illeszteni a munkáltató igényeihez egy álláspályázatot. Az önéletrajz másolását nem javasoljuk, hiszen minden álláslehetőség és cég más, amelyhez célszerű illeszteni a pályázatot is.
Példapályázatunkban a valósággal való egyezés előfordulhat, bár nem szándékos.

A mintát készítette: Gerlei Béla karrier-tanácsadó