Szakmunka állások Fejér megyében 1-3 év tapasztalattal

28 db találat
Szűrés
  • Székesfehérvári telephely őrzése teljes vagy részmunkaidőben.
    ápr. 23.
  • Villamos és gyengeáramú hálózatok kiépítése lakossági és kisipari létesítményekben (családi házak, lakások, kisipari telephelyek). Cégünk elsősorban Székesfehérvár és annak 50km-es körzetében vállal munkát, így ebben a régióban keressük leendő kollégánkat. Székhelyünk Csősz közsé...
    ápr. 21.
  • Eladó - lottó terminálkezelő

    8000 Székesfehérvár, Távirda utca
    Főbb feladatok: Vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása Bejövő áruk átvétele, bevételezése Polcok és hűtők feltöltése Szállítókkal való egyeztetés, kapcsolattartás.
    ápr. 16.
  • Raktáros - árukiadó (kézi- és gépi rakodás, árukiadás, áruszállítás) munkatársat keresünk kerítés gyártó és forgalmazó cégünkhöz, hosszútávú, bejelentett munkavégzésre. Munkaidő hétfőtől péntekig 7:00 - 16:00 között. Bérezés megegyezés szerint. Feladatok Raktárba érkező és kimenő...
    ápr. 15.
  • az üzlet folyamatos működésének biztosítása értékesítő feladatok ellátása üzletbe betérő érdeklődők tájékoztatása, kiszolgálás készlet kezelés, árukiadás számla írás, pénztárgép kezelés üzletvezető, üzletvezető helyettes feladatainak ellátása...
    ápr. 15.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim