Állások, munkák és állásajánlatok

10 db találat
  • Szakács

    8623 Balatonföldvár
    Balatoni vendéglőbe keresünk szakács munkakörbe munkatársat éves állásra.Teljes ellátást biztosítunk(szállás, étkezés).KIEMELT BÉREZÉS!Azonnali kezdéssel !Jelentezn.
  • Szakács Karriertipp!

    9021 Győr, Bajcsy-Zsilinszky út 28.
    Felvételre keresünk főállású, teljes munkaidős foglalkoztatásra önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó SZAKÁCS kollégát.
  • Szakács

    8400 Ajka, Korányi Frigyes utca 20.
    Ajkai négy csillagos szálloda gyakorlattal rendelkező szakács kollégákat keres éves állásra.Bérezés: megegyezés szerintJelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre.
  • Szakács

    2890 Tata, Ady Endre út
    Napi menü valamint magyaros ételek főzésére főzni tudó tapasztalattal rendelkező kollégát, kolleginát keresünk csapatumkba (nyugdíjasok jelentkezését is örömmel vesszük).Teljes és részmunkaidős kollégák jelentkezését egyaránt szívesen várjuk.Amennyiben hírdetésün.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    200 000 Forint
  • Szakács

    2750 Nagykőrös, Magyar utca 5.
    Nagykőrösön magyaros éttermébe keresünk Szakács kollégát fiatalos csapatba.
    400 000 Forint
  • Szakács

    1125 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor
    Munkaköri leírás:Rostlapon készülő ételek készítéseNyersáru feldolgozásaÉtelek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalásaHeti ajánlatok előkészítése és lefőzése
  • Szakács

    3400 Mezőkövesd, Mátyás király út 89.
    - napi menü elkészítése, tervezése magyaros ízvilág szerint;- sültek készítése a nap folyamán;- higiénés és munkavédelmi előírások betartása és betartatása;- ételminta szabályos megőrzése.