Ráckevei állások, munkák >10 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Műanyag alkatrészek (optikai eszközök) mosása, fertőtlenítése, szárítása ellenőrzött higiéniai munkaterületen.
    ma 11:15
  • Társaságunk által tervezett műszaki fejlesztések, beruházások megvalósításában, és lebonyolításában való aktív részvétel,  Kivitelezők pályáztatása, és kiválasztásában való részvétel, előtárgyalások lefolytatása, Hatóságokkal való kapcsolattartás az építési engedélyek, használatb...
    máj. 27.
  • Gépkezelő operátor Karriertipp!

    2338 Áporka, Szabadság telep 30.
    Gombakomposzt csomagológép kezelése Gépek napi karbantartása az előírásnak megfelelően Gépek, takarítása az előírásnak megfelelően (Ha van 3324 vezető üléses targonca jogosítvány, akkor a csomagolt termék mozgatása targoncával)
    máj. 26.
  • A telephelyre beérkező anyagok letárolása, a bejövő alapanyagokból recept szerinti összeszívattyúzása, a kiszerelőegység ellátása, a késztermékek komissióztatása, raktárkezelés, autóra pakolása.
    máj. 23.
  • Bolti eladó, pénztáros

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2318 Szigetszentmárton
    Áruk szakszerű átvétele, raktározása, eladótérbe való megfelelő kihelyezése Szavatossági idő ellenőrzése Vevők kiszolgálása, tájékoztatása a termékekkel kapcsolatban Göngyöleg, csomagolás kezelése Eszközök (szeletelőgép, húsdaráló) rendeltetésszerű, biztonságos használata Készlet...
    máj. 14.
  • Felszolgáló

    2300 Ráckeve, Termál sétány 1.
    A feladataid lesznek: rendezvényhelyszínek előkészítése felszolgálás (szállóvendégek és rendezvények), pultozás étterem általános rendjének fenntartása raktárak rendbentartása
    ápr. 30.
  • Szakács

    A feladataid lesznek: félpanziós vendégek ellátása napközben a la carte étkeztetés hétvégén esküvők kiszolgálása céges rendezvények kiszolgálása (kávészünetek, főétkezések)
    ápr. 30.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim