Gépkezelő állások, munkák 1-3 év tapasztalattal

9 db találat
Szűrés
  • A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres csapatunk bővítése céljából, Ramp Supervisor munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére. Feladatok: Repülőgépek kiszolgálását végző kollégák munkájának segítése, koordinálása és ellenőrzése E...
    tegnap 11:25
  • Gépkezelő

    2851 Környe, Üveggyár utca 1.
    - Gépbeállítás megadott paraméterek alapján (pozícionálás, festékadagoló beállítása, festőszita kezelése, átszerelések termékváltáskor) - Festékkezelés és az azzal kapcsolatos dokumentációk kezelése (festékkeverés, viszkozitásmérés) - Termelési folyamatok betartása - Rutinszerű e...
    máj. 09.
  • Gépkezelő-üzemeltető Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár
    Főbb feladatok: ·        Ipari szennyvíztisztítóhoz tartozó berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása ·        Technológiai paraméterek felügyelete ·        A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása
    máj. 07.
  • Főbb feladatok: Ipari szennyvíztisztítóhoz tartozó berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása Technológiai paraméterek felügyelete A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása
    máj. 06.
  • Gyógyszergyártó és gyógyszercsomagoló gépek szakszerű üzemeltetése. Gyógyszercsomagolóanyag előkészítése. A gyártáshoz szükséges eszközök bekészítése.
    máj. 03.
  • Gépkezelő

    4100 Berettyóújfalu, Keresztesi út 3.
    Előírások alapján betanított munka elvégzése, gépek mellett történő munkavégzés, Egyszerűbb gépbeállítások elvégzése, Minőségi követelmények betartása.
    máj. 03.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim