Gépkezelő állások, munkák 3-5 év szakmai tapasztalattal

177 db találat Szűrés
  • tegnap 16:45
  • Nyomtató (Flexo) és csomagoló gépeken történő termékváltások és hibaelhárítások végrehajtása (szerszámcsere, termékbeállítás) Aktív közreműködés az extrúder sorokon történő termékváltásokban Mechanikus tervezett karbantartásokban való aktív közreműködés Gyártásban lévő termékek i...
    tegnap 13:34
  • Munkavégzés kötészeti gépeken ( Körolló, Réselő ) Kötészeti kézimunka ( alapanyagok kitörése , csomagolás ) Használt gépek karbantartása, tisztán tartása Az elvégzett munkával kapcsolatos adminisztráció elvégzése Kézi és gépi ragasztógépek kezelése
    tegnap 12:46
  • Nyomozzon az elveszett gyémánt után!
    Regisztráljon, iratkozzon fel, tegye elérhetővé az önéletrajzát és nyerjen 2 millió forintot!
    Játszom!
  • Gépbeállító által beállított CNC eszterga és/vagy megmunkálóközpont kezelése Legyártott munkadarabok ellenőrzése és mérése Gyártási dokumentáció vezetése
    tegnap 10:19
  • tegnap 07:43
  • Darabológép kezelő Karriertipp!

    1182 Budapest, Üllői út 807.
    Feladatok: Automata, félautomata daraboló gépek üzemeltetése, kezelése A termelés során használt gépek szakszerű működtetése, alapanyaggal való ellátása Gyártási terület rendjének megőrzése
    jún. 28.
  • Gépkezelő-gépbeállító Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.
    Különböző konstrukciójú gépeink beállítása, kezelése, felügyelete Két fős operátori csapat koordinálása Időközönként gépkarbantartás
    jún. 23.
  • Robotsor kezelő Karriertipp!

    9027 Győr, Nyírfa sor 2.
    Új egyedülálló megmunkáló robotsor üzemeltetése Szakszerû beavatkozások betanítás alapján Méretkorrekciók elvégzése Folyamatos termék ellenõrzés
    jún. 22.
  • Híddaru kezelő

    Győr
    Futóművek és váltók felületkezelési folyamatainak elvégzése A termékek előkészítése a festési eljáráshoz és azok festékszóróval történő festése A termékek minőségének folyamatos ellenőrzése Festett termékek felrakása és leszedése konvejor láncra (szalagláncra) híddaru segítségéve...
    tegnap 17:10
  • Megmunkáló gépek üzemeltetése Vizuális ellenőrzés, mérőeszközös mérések végrehajtása és karbantartása Korrekciók elvégzése Munkautasítás szerinti pontos, precíz munkavégzés, a tevékenység dokumentálása Biztonságos munkavégzés, rendezett és tiszta munkakörnyezet...
  • tegnap 15:45
  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése Késztermékek minőségi átválogatása, kézi anyagmozgatás Tervezett és alkalmi karbantartások végrehajtása Elvégzett tevékenységek dokumentációja
    tegnap 14:55
  • Cnc-gépkezelő

    9027 Győr, Budai út 2.
    A munkakörhöz tartozó feladat tapasztalatfüggő Cnc gépek kezelése Gépek beállítása Komoly tapasztalattal programozás Alkatrészek pontos behelyezése, lapkacsere, korrekciózás Önellenőrzés (kézi mérőeszközökkel és idomszerekkel), sorjázás, csomagolás
    tegnap 14:45
  • Gépbeállítás Rutinszerű ellenőrzések Besegítés a karbantartási munkálatokba
    tegnap 14:38
  • Excenter és hidraulikus présgépek beállítása és üzemeltetése termékváltáshoz szükséges gép átállítások elvégzése termék ellenőrzés az ellenőrzési utasítás szerint a termeléshez tartozó adminisztráció vezetése
    tegnap 14:15
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim