Karosszéria lakatos, fényező állások, munkák 3-5 év szakmai tapasztalattal

48 db találat Szűrés
  • Plc programozó

    3200 Gyöngyös, Jedlik Ányos út 2-4.
    jún. 23.
  • Autószélvédő beépítő Karriertipp!

    1154 Budapest, Gábor Áron utca
    Személyautók és teherautók autóüvegcseréje ügyfelekkel való kumminkáció és autók átvétele  Szélvédőcserén átesett autók megtisztítása
    jún. 24.
  • Karosszérialakatos Karriertipp!

    1112 Budapest, Budaörsi út 227.
    Sérült járművek karosszériájának felmérése és javítása a szükséges gyári technológiákkal Biztosítós ügymenet támogatása Járművek mozgatása a javításhoz kapcsolódóan A munkaterület tisztán és rendben tartása
    jún. 23.
  • Munkatársat keresünk hosszútávra! Fényezésre és előkészítésre is egyaránt. Önéletrajz nem szükséges. Kor és munkatapasztalat nálunk nem kizáró ok.
    jún. 22.
  • Nyomozzon az elveszett gyémánt után!
    Regisztráljon, iratkozzon fel, tegye elérhetővé az önéletrajzát és nyerjen 2 millió forintot!
    Játszom!
  • Fényező-gélező Karriertipp!

    Rugalmas munkavégzési hely
    A feladataid lesznek: Ősminták felületeinek előkészítése, fényezése Kompozit szerszámokba történő gélszórás Kompozit termékek felületének előkészítése, polírozása Oktatás után önállóan és csapatban történő munkavégzés
    jún. 16.
  • Autófényező Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1195 Budapest, Üllői út 309.
    teljes munkafolyamattal a gépjárművek magas színvonalú gyári minőségben történő fényezése karosszéria ápolása, polírozása fényezésre váró karosszéria elemek előkészítése
    tegnap 17:15
  • Karosszéria Lakatos Karriertipp!

    sérült gépjárművek szakszerű és teljes körű karosszéria javítása szerviz munkák során futó karosszéria munkák elvégzése
  • alumínium vasúti kocsik összeállításához kapcsolódó hegesztő- és lakatosmunkák elvégzése.
    tegnap 14:55
  • alumínium vasúti kocsik összeállításához kapcsolódó lakatosmunkák elvégzése.
  • fémfelületek előkészítése (spachtel, csiszolás, alapozás, füllerezés) festés előtti maszkolás
    tegnap 14:25
  • Karosszéria lakatost Budakeszi telephelyre

    2092 Budakeszi
    Sérült gépjárművek karosszéria javítása
    jún. 24.
  • Gépjármű fényező

    Halásztelek, Rákóczi út 144.
    Karosszéria sérült Toyota és Lexus gépkocsik fényezése A javítandó autók átlag életkora 0-6 év Jellemzően új elemek beépítése
    jún. 24.
  • -mezőgazdasági munkagépek por szórása/festése -mezőgazdasági munkagépek alkatrészeinek por szórása/ festése
    jún. 24.
  • Szerviz munkafelvevő

    4031 Debrecen, Balmazújvárosi út 6.
    szerviz ajánlatok készítése az eredményes értékesítésért ügyfeles szerviz telefonok fogadása, kezelése munkafelvétel, elvégzett munkák ellenőrzése, átadása flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása műhelymunkák előjegyzése, szervezése szerviz reklamációk kezelése...
    jún. 24.
  • járművek és felépítmények szerkezeti és karosszérialakatos munkáinak elvégzése eszközök, berendezések karbantartása, javítása, gyártása
    jún. 24.
  • Gépjármű fényező előkészítő - polírozó

    Halásztelek, Rákóczi Ferenc út 144.
    Karosszéria sérült Toyota és Lexus gépkocsik fényezésének előkészítése A javítandó autók átlag életkora 0-6 év Jellemzően új elemek beépítése Csiszolás, alapozás, ragasztás
    jún. 23.
  • Autófényező

    7754 Bóly
    Új,modern járművek baleseti kárainak javításában és a veterán autók helyreállításában jártas szakembert keresünk.
    jún. 23.
  • Karosszéria lakatos Karriertipp!

    2800 Tatabánya, Alkotmány utca 1.
    Karosszéria munkák elvégzése Karambolos, sérült gépkocsik szakszerű helyreállítása Hibafeltárás Javítási feladatok, teljes körű elvégzése Szét- és összeszerelési munkák
    jún. 22.

    1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.
    Tehergépjárművek és pótkocsik karosszéria elemeinek és tartozék alkatrészeinek fényezése Autófényező és mázoló munkák precíz kivitelezése Műanyag karosszéria és kárpit elemek javítása, fényezése
    jún. 22.
  • Autófényező előkészítő Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár, Kukorica utca
    Felépítmények előkészítő feladatainak ellátása: Tisztítása, zsír és szennyeződésmentesítése Csiszolása, kittelése, maszkolása
    jún. 22.
  • Autófényező, kézi fényezésben jártas munkatárs

    2800 Tatabánya, Vigadó út
    Kézi fényezés Kézi szórópisztolyos festési munkák Előkészített alkatrészek fényezése
    jún. 22.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim