Gépkezelő állások, munkák

5 db találat
Szűrés
  • Postai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása
    ápr. 26.
  • Postai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása Az import küldemények nemzetközi informatikai rendszerben történő rögzítésére, valamint küldemények tömeges kézbesítési rendszerben történő adatrögz...
    ápr. 26.
  • A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres csapatunk bővítése céljából, Ramp Supervisor munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére. Feladatok: Repülőgépek kiszolgálását végző kollégák munkájának segítése, koordinálása és ellenőrzése E...
    ma 11:25
  • Gépkezelő-üzemeltető Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár
    Főbb feladatok: ·        Ipari szennyvíztisztítóhoz tartozó berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása ·        Technológiai paraméterek felügyelete ·        A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása
    ápr. 23.
  • Gépkezelő

    4100 Berettyóújfalu, Keresztesi út 3.
    Előírások alapján betanított munka elvégzése, gépek mellett történő munkavégzés, Egyszerűbb gépbeállítások elvégzése, Minőségi követelmények betartása.
    ápr. 18.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim