Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

41 db találat
Szűrés
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás. Eladó vagy töltőállomás kezelő végzettség előny. Ha nem rendelkezik vele, segítünk megszerezni a képesítést...
    tegnap 12:20
  • Eladó / Dohánybolti eladó Karriertipp!

    8243 Balatonakali, Pacsirta utca
    A rá bízott polcrész feltöltése, tisztán tartása Pénztár kezelése, a vásárlók kiszolgálása A munkaterület tisztán tartása Áruk szavatosságának ellenőrzése Lottó terminál kezelése
    máj. 11.
  • Szakeladó-pénztáros (Balatonfüred)

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8230 Balatonfüred, Arácsi út 15.
    A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó felad...
    máj. 11.
  • Munkát keresel Ajkán? Téged várunk! Mit kellene csinálnod? - a megvásárolt áruk pénztári kezelését; - vásárlók kérdéseinek megválaszolását; - szakszerű segítségnyújtást; - díszcsomagolást; - az áruk kihelyezését.
    máj. 10.
  • Eladó munkatársakat keresünk ÚJONNAN NYÍLÓ, balatonfüredi pékségünkbe. Pult feltöltése nyitásra, Felszolgálás Kávékészítés Vevők udvarias kiszolgálása, Napközben sütési feladatok, Pénztárgép kezelése, Termékek megfelelő bemutatása, Munkakörnyezet rendben tartása...
    máj. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim