Anyagmozgatás, rakodás állások Komáromban 3-5 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Felügyeli és irányítja az üzem által végzett termelési tevékenységeket, feladatok szervezése, irányítása és ellenőrzése Gyártási rendelések teljesítésének elősegítése Gyártási folyamatok monitorozása, optimalizálása, fejlesztése Felmerült problémák kivizsgálása és elhárítása Term...
    ápr. 30.
  • Raktáros (Targoncás) Karriertipp!

    2903 Komárom, Bánki Donát utca 8.
    Feladatok: Termelés folyamatos kiszolgálása különböző alapanyagokkal, segédanyagokkal Beérkező alap-, segéd-, és egyéb anyagok kezelése Alapanyagok és segédanyagok kezelése a FIFO elv alapján Kiszállítások kezelése (előkészítése, autóra pakolása) Késztermékek csomagolása, készlet...
    máj. 01.
  • Anyag tisztító

    2900 Komárom, Bánki Donát utca
    Külföldről érkező műanyag hengerek meleg, szappanos vízzel való tisztítása. Raklapról leszedés, fólia kicsomagolása és a tisztítás utáni raklapra való visszahelyezése, fóliázása.  Targoncások munkavégzésének segítése, raktár tisztán tartása.    ...
    ápr. 30.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim