Anyagmozgatás, Rakodás állás, munka

16 db találat
  • Targoncavezető (Termelési anyagmozgató)

    1108 Budapest, Maglódi út 24.
    Kimenő áru raktározása, bejövő áru tehergépkocsiról lerakodása Beérkező üres göngyöleg átvétele, lerakodása, bejövő áru raktározása Kiszállítandó áru etikettezése, szállításra előkészítése Kimenő áru tehergépkocsira rakodása Kiszállítási, b.
  • Raktáros - anyagkigyűjtő

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 4a.
    Árukiadás (kiszedési lista alapján történő anyag összekészítés, az összekészített tételek átadása a gyártásnak) Anyagmozgatás raktáron belül és telephelyen belüli raktárak között Raktári rend fenntartása, munkaterület rendezése és tisztán tartása Alapanyag leltározása
  • Anyagmozgató raktáros

    6000 Kecskemét, 11751 43.
    Fő feladataid: Alapanyagok szállítólevél alapján történő tételes átvétele (mennyiségi ellenőrzés) Csomagolási egységek épségének ellenőrzése, esetleges sérülések esetén az árubeérkeztetési koordinátor/beszerző felé való jele.
  • Áruösszekészítő-targoncavezető

    NYÍREGYHÁZA
    bolti rendelések összekészítése, komissiózása, beérkező és kimenő termékek mozgatása targoncával, szakszerű és biztonságos árutárolás/kezelés, raktári rend betartása.
  • Csomagolóanyag Átvevő-Előkészítő

    Nagykőrös
    csomagolóanyag raktározási feladatok targonca használattal, csomagolóanyag felkészítés a vonalakhoz a csomagoláshoz, áruátvétel adminisztrációval, raktári rend biztosítása.
  • Targoncavezető / Anyagmozgató

    6034 Helvécia, Gazdasági dűlő 45.
    az alapanyagok termelésbe adása bejövő áru ellenőrzése, a minőségi követelmények előzetes figyelembevételével termékek, áruk raktárhelyre mozgatás – a FIFO elv tartásával és könyvelése napi és egyéb leltárak lebonyolítása, le-és felrakodás.
  • Raktárkezelő

    Budapest
    Raktári feladatok: belföldi-, és export rendeltetésű késztermékek, csomagoló anyagok-, félkész termékek, folyékony nitrogénben tárolt vakcinák átvétele, be- és kitárolása az érvényes GMP-, munkabiztonsági- és tűzvédelmi előírások betartásával Komissiózás, anyagkia.
  • Eladó -targoncavezető

    6500 Baja, Nagy István utca 37.
    Jelenleg teljes munkaidőben eladó-targoncavezetőt keresünk a bajai nagykereskedelmi áruházunkba.A boltban családias légkörben, lendületes, jókedvű hangulatban folyik a munka.A vezetők és dolgozók nagy szeretettel várják új munkatársukat!
  • Raktáros

    2900 Komárom
    anyagok, termékek csoportosítása és betárolása raktáron belül anyagmozgatás végzése, termelésbe kerülő anyagok előkészítése Anyagmozgatásra használt gépi berendezések üzemeltetése.

    1237 Budapest, Bevásárló utca 6.
    Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele, betárolása Belső szállítólevelek és raktári mozgások alapján az áruk komissiózása Árukiadás
  • Komissiózó targoncás

    1097 Budapest
    Legfőképpen komissiózás Kisebb termékek kézi és kistargoncás mozgatása PDA használat Gyalogkíséretű targonca kezelése Raktáron belüli árumozgatás
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    200 000 Forint
  • Alkalmi rakodó munkás (Székesfehérvár)

    8000 Székesfehérvár, Tobak utca 11.
    Ruhás bálák anyagmozgatása kézi erővel Kamion leszedése Üzlet raktárába való berakodás