Anyaggazdálkodás, beszerzés állások, munkák

109 db találat
Szűrés
  • Stratégiai beszerző

    3273 Halmajugra, Kossuth Lajos utca 178.
    Élelmiszeripari alapanyagok beszerzésének koordinálása Piaci árfelmérés, szállítók tendereztetése Beszállítói szerződések elkészítése, karbantartása Beszállítói, fuvarozói és raktározási számlák ellenőrzése Beszállítói reklamációk kezelése Raktári folyamatok összefogása, koordiná...
    ápr. 17.
  • A cég eredményes gazdálkodásának biztosítása Az éves beszerzési tervek összeállítása a tulajdonos által meghatározott elvárások alapján Az import és belföldi beszerzések megszervezése Biztosítsa, hogy a tervekben szereplő termékek megfelelő mennyiségben, jó minőségben, versenykép...
    ápr. 15.
  • Főbb feladatok, munkák: Segítségnyújtás a szállodának a beszerzés minden területén Árajánlatok kérése és új termékek, szolgáltatások keresése Költségértékelések készítése és szállító/termék/ár adatok frissítése a rendszerekben Leltárok készítése a készlet és az igények meghatároz...
    ápr. 15.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim