Állások, munkák >10 év tapasztalattal

4264 db találat
Szűrés
  • Szakeladó (Keszthely)

    8360 Keszthely, Bercsényi Miklós utca 65.
    A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal
    ápr. 05.
  • Feladataid lesznek: települési folyékony hulladék begyűjtése, megfelelő helyre szállítása, ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás segíteni a gépjárművezető kolléga munkáját
    ápr. 05.
  • Feladataid lesznek: Nem veszélyes, szennyvíz begyűjtési és gépkezelési munkálatokban való aktív részvétel gépkezelői státusz ellátása Adott szennyvíz begyűjtése, megfelelő ártalmatlanító helyre történő szállítása Ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás...
    ápr. 05.
  • Raktári kisegítés Pakolás Csomagolás
    ápr. 04.
  • Vásárlók udvarias, segítőkész kiszolgálása a pénztárban (​​​​​készpénzes és bankkártyás fizetések bonyolítása) vagy a csemegepultban Munkaterület rendben tartása
    ápr. 04.
  • Elektromos szerelő

    5100 Jászberény, Necső telep 1.
    Célgépek, robotcellák elektromos szerelése Vezérlőszekrények megépítése Robotcellák elektromos telepítése Műszaki egyeztetés kollégákkal Projekt műszaki támogatása
    ápr. 04.
  • Az Ada-Bau Kft. nyílászáró beépítésére, gyakorlattal rendelkező kollégákat keres. Elsősorban műanyag nyílászárók és árnyékolástechnikai termékek beépítésére keresünk gyakorlattal rendelkező kollégákat Veszprém vonzáskörzetéből.
    ápr. 04.
  • fémtermékek (tartályfenék) méret, forma ellenőrzése (DIN szabvány szerinti átvétel) anyagvastagság ellenőrzés mérőlapok kitöltése, dokumentálás (digitális formában is) eltérések felismerése, jelzése, jelölése, kezelése
    ápr. 04.
  • Jármű közvetlen szerelése nélküli pneumatikus és mechanikus fékberendezések felújítása. Beépülő alkatrészek javítása. Elkészült termékek végellenőrzése.
    ápr. 03.
  • Gépkezelő

    7100 Szekszárd, Selyem utca 4.
    Sátorponyva összehegesztése nagy frekvenciás gépeken Gépek rendeltetésszerű üzemeltetése Egyszerűbb gépbeállítások elvégzése
    ápr. 03.
  • A Budapest 14. kerület Hungária körút 95 szám (Hungária krt. - Semsey Andor u. sarok) alatti Wallis BMW szalon takarítása.
    ápr. 03.
  • Kézműves pékségbe keresünk megbízható, magára és környezetére igényes péket egy fiatalos és vidám csapatba. Baker position in a high quality artisan bakery. 4 or 5 day week, from 4:30-13.30 Munkaidő: heti 4 vagy 5 nap, 4:30 - 13:30 Feladatok: tészták dagasztása,...
    ápr. 03.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim