• Érdekel az online kereskedelem? Szívesen hozzájárulnál Magyarország egyik legnagyobb webshopjának sikerihez? Szeretnél online marketing kampányokat menedzselni? Akkor jelentkezz a MediaMarkt webáruházát üzemeltető csapatunkba,
  • Webshop marketing coordinator

    Ha

    • van pár év tapasztalatod ezen a területen,
    • szívesen dolgoznál a következőkkel: Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Ads, ha nem vagy benne jártas, megtanítjuk
    • nem riadsz meg az excel-től, riportoktól és kimutatásoktól,
    • meg tudsz szólalni angolul, sőt nem okoz gondot a levelezés, szakmai cikkek, dokumentációk megértése és az angol nyelvű webinarokon való részvétel sem
    • precíz vagy és pontos, figyelsz a részletekre,
    • mindig a megoldásokra törekszel és nincs számodra lehetetlen,
    • szeretnél tanulni és velünk együtt fejlődni

      …akkor Téged keresünk!

    Feladataid lesznek

    • Online marketing kampányok összeállításában, menedzselésében való részvétel,
    • kampányok kialakításában történő ötletelés, brainstorming,
    • megrendelésekkel és számlázással kapcsolatos ügyintézés, egyéb adminisztráció,
    • társosztályokkal, valamint ügynökségekkel való folyamatos kapcsolattartás,
    • statisztikák, elemzések készítése.

    Amit kínálunk:

    • Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb webshopjában
    • Ha MSc levelező képzésre jársz, ennek figyelembevétele a munkarendben
    • Folyamatos tanulási lehetőség, innovatív megoldások kipróbálása
    • Nemzetközi kapcsolatok kialakítása. Európa szerte jelen vagyunk és próbálunk tanulni egymástól
    • Modern munkakörnyezet
    • Alkalmanként home office lehetőség
    • Laptop, okostelefon

    Előnyt jelent számodra

    • Webáruházi hirdetési tapasztalat
    • Ügynökségnél szerzett tapasztalat, gyakorlat
    • Google vizsgák

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Online értékesítés
    • Marketing, Média, PR
    • Online marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1138 Budapest, Váci út 140.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Kérjük, a pályázati anyagodhoz csatold a bruttó bérigényedet is. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.