Kiemelt értékesítő és beszerző

  • Cég neve

    Viapan Group

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Baranya,Pécs

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Milyen feladatok várnak?

Értékesítői, vagy beszerzői tapasztalattal keresel munkát Pécs környékén? Értesz a villanyszerelési anyagokhoz, szerelési rendszerekhez? Egy kiváló lehetőséget kínálunk! Megbízónk fő profilja épületvillamossági és ipari elektronikai termékek kis- és nagykereskedelme. Egy 100%-ban magyar tulajdonú, családi vállalkozás, ahol megbecsülik a kollégákat. Az új kollégára az értékesítésben és a beszerzésben számítanak, főleg a kiemelt fontosságú ügyfeleknél.

Mi lesz a feladatom?

  • Árajánlatok kérése, beérkező árajánlatok feldolgozása

  • Megrendelések elkészítése, nyomon követése

  • Kapcsolódó dokumentumok és tanúsítványok kezelése, rögzítése

  • Kimenő rendelések kidolgozás

  • Időszaki riportok készítése

  • Kapcsolattartás hazai és külföldi beszállítókkal, megrendelőkkel

  • Más részlegekkel való kapcsolattartás

Amit a munkádért kínálunk:

  • Hosszútávú, teljes munkaidős foglalkoztatás

  • Egy műszakos munkarend

  • Munkaidő: 7:15-16:00

  • Szakmai fejlődés, termékismeret és kereskedelmi ismeretek

  • Bérezés: megbeszélés kérdése, tapasztalatoktól függ

  • Prémium lehetőség

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal!

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Legalább szakirányú középiskolai, vagy technikusi végzettség

  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség

  • Villanyszerelési anyagok, szerelési rendszerek ismerete

  • Értékesítési, beszerzési, vagy kivitelezési területen szerzett tapasztalat

  • MS Office alkalmazások ismerete

  • Szorgalmas, megbízható, pontos és munkájára igényes személyiség

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:

  • Mérnöki végzettség

  • Angol nyelvismeret

  • B kategóriás vezetői engedély

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés