Velünk életeket menthetsz. Tisztábbá és biztonságosabbá tesszük a közlekedést.

Biztos hátteret és hosszú távú, stabil munkahelyet nyújtunk számodra egy fejlődő nemzetközi vállalatnál.
Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik.

Csatlakozz hozzánk,
és építsük együtt közös jövőnket Tatabányán!

Warehouse Leader (m/f/d)

(9 hónapos határozott idejű szerződés)

munkatársat keresünk azonnali kezdéssel minimum 3-5 éves, erős műszakvezetői háttérrel SAP ismeretekkel.

Főbb feladatok:

  • A raktári csoportvezetők, raktárosok, a raktári adminisztrátor és a szállítmányozási ügyintéző  fegyelmi és szakmai felügyelete.
  • A külső raktározási szolgáltatónál végzett tevékenységek és készletek felügyelete
  • A műszakrend szerinti munkabeosztás megtervezése és a feladatok kiadása
  • Létszámjelentés, túlóraigénylés és adminisztráció
  • A szükséges tréningek, oktatások megszervezése, esetleg magtartása a raktári dolgozók és a külső raktári szolgáltató részére
  • A raktári, szállítmányozási munkafolyamatok kialakítása, a kialakított munkafolyamatok, utasítások betartatása
  • Az anyagáramlási folyamatok folyamatos fejlesztése a beszállítóktól felvett alapanyagok beszállításától a késztermékek kiszállításáig valamint a raktározási folyamatok folyamatos fejlesztése, jobbító javaslatok benyújtása a logisztikai igazgatónak
  • A vonalkódos rendszer üzemeltetése, folyamatainak fejlesztése, a rendszer működtetésében résztvevő munkavállalók oktatása
  • A fuvarozók, szállítmányozók és logisztikai, raktározási szolgáltatók folyamatos fejlesztése
  • A fizikai és könyvelt raktárkészletek folyamatos ellenőrzése és az esetleges eltérések okainak feltárása, a hibák további elkerülése
  • Közreműködés az éves leltár lebonyolításában
  • Lokális dokumentumok felülvizsgálata, a globális dokumentumokkal való összevetése, módosítások követése, tatabányai telephelyen történő bevezetése

A pályázat feltételei:

  • Felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • Szállítmányozási-fuvarozási ismeretek
  • VÁM- és raktározási ismeretek
  • SAP ismeretek
  • Vezetői képesség és tapasztalat
  • Analizáló készség, rendszerszemlélet
  • Problémamegoldó képesség
  • Döntéshozatali képesség

Csatlakozz hozzánk!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.