Ha érdekel az autók világa, precízen dolgozol és mindened a szerelés, Téged várunk!

Kiváló munkatársainkból álló csapatunk kiemelkedő teljesítményével a
2017-es évben elnyerte a
FORD Elnöki Díjat.

Csatlakozz a piacvezető FORD PETRÁNYI szerviz csapatához

VILLAMOSSÁGI GÉPJÁRMŰSZERELŐ

pozíció betöltésére.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • a gépjárművek ápolási, karbantartási, javítási munkák program szerinti elvégzése
  • megrendelés szerinti munkáknál a szükséges alkatrészek elsődleges elbírálása, az alkatrészek kivételezése és beszerelése
  • minőségirányítási rendszer vonatkozó követelményeinek betartása

Amit kínálunk Neked:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt garantálunk
  • munkakörödben lévő feladataid betanulásának kezdeti időszakában mentor kollégát biztosítunk, ezáltal kiegyensúlyozott ütemben lesz lehetőséged a tanulásra
  • színvonalas munkakörülmények között végezheted munkád, töltheted munkaidőd
  • humánus vezetőink által lehetőséget teremtünk hosszú távú fejlődésre
  • ha munkavállalónk leszel All You Can Move kártyát biztosítunk számodra
  • család- és egészségtámogató vállalatként számos béren kívüli lehetőséget kínálunk
  • munkavállalónkként lehetőséged lesz szolgáltatásaink kedvezményes igénybevételére
  • személyes céljaidnak elérését segíti, hogy vonzó prémiummal járó kereseti lehetőséget biztosítunk számodra

A munkakör betöltéséhez az alábbiak elvárásaink:

  • szakirányú végzettséget várunk Tőled és előny, ha van tapasztalatod a szakmában
  • munkakörödben akkor fogsz tudni jól teljesíteni, ha lendületes vagy és erősséged a terhelhetőség és az önálló, pontos munkavégzés, valamint fontos számunkra képes legyél jól gazdálkodni a munkaidőddel
  • kollégáink akkor tudnak jól dolgozni Veled, ha képes vagy csapatban gondolkodni és együttműködési képességed magasszintű
  • valamint fontos számunkra, hogy rendelkezzél „B” kategóriás jogosítvánnyal

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIX. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.