Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Villamosmérnök

A BRITISH AMERICAN TOBACCO HUNGARY A BAT KÖZÉP-EURÓPAI RÉGIÓJÁNAK VEZETŐ PIACA. A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai piacvezető leányvállalata
Pécsi Termelési osztályára keres
pozícióba munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelés zavartalan villamos üzemeltetésének biztosítása
  • A gépekhez és a hozzá tartozó berendezésekhez kapcsolódó informatikai rendszerek üzemeltetetése, a gépcsoportoknál adódó váratlan villamos meghibásodások elhárítása
  • A technológiával kapcsolatos változások figyelemmel kísérése, illetve javaslattétel a hatékonyabb működés és munkavégzés érdekében
  • Üzemzavarok gyors elhárítása
  • A műszakjához tartozó elektromos csoport irányítása, munkájának ellenőrzése
  • Gépek villamos telepítése, beüzemelése
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása
  • Önmaga és csapata folyamatosan fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyengeáramú, szakirányú villamosmérnöki végzettség
  • PLC programozási ismeretek
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Csapatorientáció
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló döntéshozatal
  • Belső motiváció
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Pécs

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Tobacco>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamosmérnök
  • Hirdető cég: Tobacco
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: A termelés zavartalan villamos üzemeltetésének biztosítása A gépekhez és a hozzá tartozó berendezésekhez kapcsolódó informatikai rendszerek üzemeltetetése, a gépcsoportoknál adódó váratlan villamos meghibásodások elhárítása A technológiával kapcsolatos változások figyelemmel kísérése, illetve javaslattétel a hatékonyabb működés és munkavégzés érdekében Üzemzavarok gyors elhárítása A műszakjához tartozó elektromos csoport irányítása, munkájának ellenőrzése Gépek villamos telepítése, beüzemelése Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása Önmaga és csapata folyamatosan fejlesztése
  • Elvárások: Gyengeáramú, szakirányú villamosmérnöki végzettség PLC programozási ismeretek Analóg és digitális áramkörök ismerete Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret Csapatorientáció Középfokú angol nyelvtudás Önálló döntéshozatal Belső motiváció Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség Többműszakos munkarend vállalása
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1