HAM-BAU Kft.
Munkatársat keresünk

Villamosmérnök (Épületvillamossági terület)

pozícióba.
  • Cégünk épületvillamossági tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozik, jellemzően budapesti és Pest megyei nagyobb építőipari beruházásokon. Irodaházak, raktár- gyártó csarnokok, hotelek, kórházak építésénél vállalunk erősáramú és gyengeáramú kivitelezést mint fővállalkozó.
    Erősáramú tervezőmérnöki pozíció betöltése cégünk tevékenységi területeinek bővítése miatt vált szükségessé.
    Stabil hátterű Magyar, családi tulajdonú cég vagyunk, mely 17 éve dolgozik a jelenlegi formájában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületvillamossági szakterületen tervek elkészítése, összeállítása engedélyeztetése
  • Elosztó berendezések tervezése
  • Hatósági, engedélyezési dokumentációk összeállítása, engedélyeztetése
  • Villamos paraméterek számítása, méretezése
  • Kiviteli tervek elkészítése
  • Költségvetési kiírás készítése
  • Kiviteli tervek összehasonlító elemzése, alternatív kiváltó megoldások tervezése
  • Átadási tervdokumentációk készítése
  • Helyszíni bejáráson részvétel
  • Kivitelezővel történő egyeztetés, esetlegesen tervezői művezetés
  • Hatósági- és közműegyeztetések beszereztetése, kapcsolattartás
  • Áramszolgáltatói igénybejelentés, szolgáltatói eljárásban közreműködés
  • Egyéb szakági tervezőkkel történő kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Mérnök kamarai tervezői jogosultság (V)
  • Villamos iparban eltöltött szakmai tapasztalat
  • Épületvillamossági tervezési tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • EPLAN felhasználói szintű ismerete
  • Elosztó berendezés gyártmányterv készítési gyakorlat
  • Norma szerinti villámvédelmi tervezői jogosultság, tervezési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céltudatos cégvezetés
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Útiköltség támogatás
  • Munkaeszközök, telefon/laptop stb.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

600.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Komáromi utca 18.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes Önéletrajzát!