BECK AND PARTNERS Kft.

Villamos szervizmérnök

SENIOR ÉS PÁLYAKEZDŐ SZAKEMBEREK SZÁMÁRA IS KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG!

Ha szeretne új kultúrákat megismerni!
Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni!
Ha imád szerelni és problémákat megoldani!
Ha él-hal a gáz és diesel motorokért!

Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL!

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal.
A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.

Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, alap szintű angol nyelvtudással új szakembert az alábbi pozícióba:

VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

Főbb feladatok, munkák:

  • Magyarországon és Európában üzemelő gázmotoros kis erőművek segédüzemi villamos és irányítástechnikai rendszereinek karbantartása, üzemzavar esetén a hibák javítása,
  • Magyarország területén és Európán belül található négyütemű, állandó- és változó fordulatú dízel és gázmotorok, vállalatspecifikus motorvezérlő rendszereinek karbantartása, üzemzavar-elhárítása,
  • Folyékony földgázt szállító tartályhajók, négyütemű motorjainak vállalat specifikus motorvezérlő rendszereinek üzemzavar-elhárítása,
  • Motorok üzemének optimalizálása, szükséges paraméterek módosítása.
  • Akkumulátoros energiatároló kivitelezésében és üzembe helyezésében való részvétel,
  • Tanácsadás és műszaki segítség munkatársak részére villamossági kérdésben,
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkáról (elsősorban angol nyelven).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi Villamosmérnöki végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ, aki szervizelni szeretne
  • VAGY
  • 2 – 3 éves tapasztalat elektromos hibakeresésben, karbantartásban / szervizelésben villamos rendszerekben / gépekben,
  • Angol minimum alap szintű nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office ismeretek,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Frekvenciaváltós hajtások ismerete,
  • Generátor üzemvitel operatív támogatása,
  • Gázmotorok vagy gázturbinák területén szerzett tapasztalat,
  • Bármely motorvezérlő rendszer ismerete,
  • Gépészeti ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.