Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 25 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg.

Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Villamos karbantartó

Feladatok:

  • Hibaelhárítás, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Javítási és karbantartási tevékenységek elvégzése villamosrajz olvasás, és gépkönyv használatával
  • TMK/TPM feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Villanyszerelői szakirányú végzettség (lehetőleg erősáram)
  • 1-2 év karbantartás területén szerzett tapasztalat vagy szakmai gyakorlat.
  • Villamosrajz olvasási és méréstechnológiai alapismeretek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Előny:

  • Hidraulikus és pneumatikus ismeretek
  • CNC berendezések javításában jártasság
  • Alapfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely.
  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Versenyképes jövedelem.
  • Munkavállaló ajánlási bónusz.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.