VEZETŐFEJLESZTŐKET KERESÜNK!

Ha részese szeretnél lenni egy új, innovatív technológia születésének
Ha felforgatnád velünk az üzleti alkalmazások piacát
Ha fontos Neked az inspiráló közösség

Az ORIANA Kft. egy dinamikusan növekvő, hazai, szoftvergyártó vállalat, nemzetközi kilátásokkal. Partnereinkkel együtt azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk az üzleti alkalmazások piacát. Egyedülálló módszerünkkel és közösségi szemléletünkkel minden eddiginél gyorsabban és alacsonyabb áron szállítunk egyedi üzleti megoldásokat ügyfeleink számára. Formáljuk együtt a jövőt és söpörjük el a hagyományos módon, a rugalmatlan dobozos termékekre, vagy drága és bonyolult egyedi fejlesztésekre alapozott üzleti megoldásokat.

Vezetőfejlesztő

Feladatok:

  • Önálló munkavégzés projekteken és/vagy azok szakmai vezetése, fejlesztői státuszok lebonyolítása, feladatok allokálása a fejlesztői csapat részére (4-5 fős csapat)
  • Tervezés és feladatok összehangolása, határidők betartása a projekt során. (Projektjeink fejlesztési részének a hossza általában 3-6 hónap)
  • A projektek műszaki kérdéseiben felelősségvállalás a projekt teljes életciklusán keresztül
  • Fejlesztők szakmai támogatása, felügyelete, fejlesztői tevékenységek összehangolása
  • Kapcsolattartás Megrendelő szakmai vezetőivel, üzleti elemzőkkel, tervezőkkel és tesztelőkkel.
  • Szakmai egyeztetések, alkalmazás bemutatók megtartása a Megrendelőnél
  • Dokumentáció, logikai, fizikai rendszertervek elkészítése, ellenőrzése
  • Ajánlatok technikai részének elkészítésében részvétel (tervezés, elemzés, erőforrásbecslés)
  • Junior fejlesztők mentorálása

Elvárások:

  • Rendszerszemlélet és kezdeményezőkészség
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • C# fejlesztői tapasztalat (min 2 év)
  • MS SQL fejlesztői tapasztalat (min 2 év)
  • HTML ismeret
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd
  • Agilis, felelős hozzáállás
  • Szakirányú informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Vezetői soft skillekkel való rendelkezés (2 - 4 fő)
  • Vezető fejlesztői vagy architect tapasztalat előny
  • Min. 3 év csapatban szerzett fejlesztői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra, támogató csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással, továbblépési lehetőség
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
  • Rendszeres céges rendezvények
  • Stabil, erős tulajdonosi háttér
  • Modern iroda, kerékpártároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, csocsó, darts

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Montevideo utca 6.