IT/MI oktató (fejlesztői tapasztalattal)

  • Cég neve

    ITware Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 209.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Tech stack

    • JAVA ANGULAR VUE REACT C C++ PHP PYTHON KOTLIN SWIFT
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mesterséges intelligenciával támogatott megoldások oktatása tematikus programok keretében
  • 2-4 napos oktatási csomagok szerinti oktatások - részben online, részben onsite oktatás az ügyfeleknél

Elvárások

  • Szoftverfejlesztési területhez kapcsolódó MI-támogatott eszközök, megoldások ismerete
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló szintű csapatmunka, kommunikáció, logikai gondolkodás, önállóság
  • Minimum 5 év fejlesztői múlt az alábbi technológiák valamelyikében
    • Java, JS+TS, Angular/Vue/React, .Net/#C, C/C++, php, python, Kotlin, Swift
  • Angol nyelvből az oktatáshoz, technológiákhoz szükséges szintű nyelvtudás

Előnyt jelent

  • LeadDev /architekt múlt
  • Mentorálási tapasztalat
  • Korábbi oktatói sikerek (sikeres vizsgák, országos versenyek, referencia videók)
  • Kezdeményezőkészség, kitartás
  • Elhivatottság

Amit kínálunk

  • Támogató, összeszokott, stabil fejlesztő csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Alvállalkozói együttműködés, oktatási csomagok szerinti, közösen ütemezett feladatokkal
  • Havonta közös csapatépítő programok, céges ebédek

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén több mint két évtizede sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg a hazai piacon, valamint már több, mint 10 éve Japánban.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát.