Eubility Group Kft.
    • versenyképes fizetés (fix + jutalék)
    • közösségépítő, modern munkakörülmények
  • Magyarország egyik legnagyobb pályázati tanácsadó vállalkozása

    Vezető pályázati tanácsadó - projektmenedzser

     munkatársat keres.

    Főbb feladatok, munkák:

      • támogatási kérelmek előkészítése, összeállítása, benyújtása
      • pályázati és projektfejlesztési tanácsadás
      • tanulmányok, pénzügyi és üzleti tervek készítése
      • pályázati elszámolások elkészítése
      • helyszíni ellenőrzések előkészítése, koordinálása, lebonyolítása
      • projekt előrehaladási és fenntartási jelentések elkészítése
      • folyamatos kapcsolattartás a vállalkozás Ügyfeleivel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat - referencia projektlista vagy igazolás csatolása szükséges
      • World, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
      • határozott fellépés
      • jó tárgyalókészség
      • önállóság
      • ambiciózus személyiség
      • csapatszellem
      • nagyfokú kreativitás
      • munkabírás
      • jó íráskészség
      • strukturált gondolkodás
      • meggyőző, a valóságot tükröző, túlzásoktól mentes motivációs levél benyújtása

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • gazdasági, pénzügyi területen egyetemi vagy főiskolai végzettség
      • az állami támogatásokkal kapcsolatos hazai és EU-s jogszabályok átfogó ismerete
      • Elektronikus Pályázói Tájékoztató Felület (EPTK) aktív felhasználói ismerete
      • turisztikai vagy településfejlesztési végzettség vagy szakmai tapasztalat
      • a minimális elvárásnál több éves szakmai tapasztalat
      • aktív gépjárművezetői tapasztalat
      • aktív angol nyelvtudás

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Pályázatírás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1013 Budapest, Pauler utca 2.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek

    "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, és motivációs levelét.