Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A TIGRA több mint 22 éves sikeres évet tudhat magáénak. Ez alatt az idő alatt cégünk néhány fős vállalkozásból mára a hazai informatikai piac egyik meghatározó szereplőjévé vált. Az egyre dinamikusabban bővülő csapatunkba keresünk

ÜZLETI ELEMZŐ

kollégát.

Pontosan milyen feladataid lennének?

    • Üzleti elemzési feladatok ellátása
      • Kapcsolattartás az ügyfél szakembereivel, egyeztető megbeszélések szervezése, bonyolítása, szakmai tanácsadás
      • Igényfelmérés: igény- és követelményspecifikációk készítése
      • A megfogalmazott igények és a projekt kereteinek összehangolása
      • A követelmények kommunikációja az IT fejlesztőcsapat felé, folyamatos, kétirányú kommunikáció az ügyfél és a fejlesztő csapat között
      • Üzleti/felhasználói dokumentáció és egyéb szakmai dokumentációk elkészítése

Az új kollégával kapcsolatos elvárásaink:

    • Szakmai kompetenciák
      • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki/informatikai és/vagy közgazdász/jogász/ államigazgatási végzettség)
      • Java-s illetve web-es technológiai rálátás
      • IT specifikációs- és tervezőeszközök, módszerek ismerete
      • Szoftverfejlesztési metodológiák ismerete
      • Legalább 3 éves gyakorlat hasonló pozícióban
      • Angol nyelvtudás (olvasási készség)
    • Személyes kompetenciák
      • Cél- és eredményorientáltság
      • Kiváló elemző- és dokumentációs képesség
      • Megoldás-centrikus szemlélet, kiváló problémamegoldó képesség
      • Precizitás, teljességre törekvés
      • Ügyfél orientáltság
      • Jó kommunikációs készség
      • Rugalmasság
      • Dinamikus terhelhetőség

Pályázatod elbírálásánál előnyt jelent:

  • Államigazgatásban vagy államigazgatási/pénzügyi ügyfelekkel szerzett tapasztalat
  • UML alapú modellezésben jártasság

Amit biztosítunk:

  • Cég által szponzorált, rendszeres sportolási lehetőségek
  • Saját szervezésű céges rendezvények
  • Támogató vállalti kultúra, ami gondoskodik az egyéni és szakmai fejlődésről

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha ajánlatunk elnyerte tetszésedet és szívesen dolgoznál velünk, küldd el magyar önéletrajzodat a szakmai tapasztalat részletes bemutatásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Üzleti Elemző
  • Hirdető cég: Tigra Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Üzleti elemzési feladatok ellátása Kapcsolattartás az ügyfél szakembereivel, egyeztető megbeszélések szervezése, bonyolítása, szakmai tanácsadás Igényfelmérés: igény- és követelményspecifikációk készítése A megfogalmazott igények és a projekt kereteinek összehangolása A követelmények kommunikációja az IT fejlesztőcsapat felé, folyamatos, kétirányú kommunikáció az ügyfél és a fejlesztő csapat között Üzleti/felhasználói dokumentáció és egyéb szakmai dokumentációk elkészítése
  • Elvárások: Szakmai kompetenciák Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki/informatikai és/vagy közgazdász/jogász/ államigazgatási végzettség) Java-s illetve web-es technológiai rálátás IT specifikációs- és tervezőeszközök, módszerek ismerete Szoftverfejlesztési metodológiák ismerete Legalább 3 éves gyakorlat hasonló pozícióban Angol nyelvtudás (olvasási készség) Személyes kompetenciák Cél- és eredményorientáltság Kiváló elemző- és dokumentációs képesség Megoldás-centrikus szemlélet, kiváló problémamegoldó képesség Precizitás, teljességre törekvés Ügyfél orientáltság Jó kommunikációs készség Rugalmasság Dinamikus terhelhetőség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-01
Állás, munka még: Tigra Kft.>