Az Oberbank AG Magyarországi Fióktelep budapesti fiókjába keres

ÜGYFÉLREFERENS ÉS PÉNZTÁROS

munkatársat

Közös cél:

  • ügyfelek minőségi kiszolgálása, ügyfélmenedzserek munkájának támogatása

Feladat:

  • vállalati és lakossági ügyfelek készpénzforgalmának lebonyolítása
  • vállalati és lakossági ügyfelek számláival, betéteivel, fizetési megbízásaival, stb. kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Elvárás:

  • érvényes forint- és valuta pénztárosi vizsga
  • legalább 5 éves kereskedelmi banki lakossági hitelezés és számlavezetés területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélorientált szemléletmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Henger u. 2.

Kezdje meg nálunk karrierjét és jelentkezzen karrier-portálunkon keresztül.