Ügyfélkapcsolati referens

  • Cég neve

    MP Solutions

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest

  • Fizetés

    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető bankja, mely stabil, hazai és az ország legnagyobb fiókhálózatával rendelkezik. Számukra keresünk Ügyfélkapcsolati referenst, középvállalati ügyfélkapcsolat területre.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolatépítés, kapcsolattartás, illetve a terület vonzáskörzetébe tartozó cégek akvizíciója
  • A kezelésébe tartozó portfólió minőségének megőrzése, javítása
  • Üzleti lehetőségek felkutatása, azonosítása, aktív és passzív termékek értékesítése, együttműködés keresztértékesítésében a fiókhálózattal
  • Ajánlatok, üzleti javaslatok készítése
  • Finanszírozási struktúra kialakítása, részvétel a kockázatok feltárásában, előterjesztések kezdeményezése és készítése
  • Javaslattétel biztosítéki struktúra és árazás kialakítására
  • Az ügylettel kapcsolatos döntés végrehajtása
  • A vállalatok limitlejáratainak figyelemmel kísérése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Kockázati területtel
  • Reklamációk menedzselése
  • Új kollégák betanítása

Elvárások:

  • Minimum 3-5 éves banknál, vállalati finanszírozási területen szerzett értékesítési tapasztalat, minimum KKV szinten
  • Felsőfokú végzettség
  • Számviteli ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség és tárgyaló készség
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés, csapatmunkában való részvétel
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Juttatások:

  • Bónusz
  • Széles körű sportolási támogatás
  • Komplex juttatási csomag
  • Home office lehetőség
  • Nyitott, befogadó csapat
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat