Beszélsz román nyelven? Otthonról dolgoznál? Nálunk akár teljes- és részmunkaidőben is megteheted. Jelentkezz hirdetésünkre!

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Román nyelven)

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása lakossági szegmensben
  • Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben
  • Az ügyfelek professzionális, szakszerű tájékoztatása
  • Új termékek ajánlása az ügyfeleknek - értékesítés
  • Információnyújtás a cég termékeiről

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű AKTÍV román nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office ismerete
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Holland nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fix bérezés + motiváló jutalékrendszer
  • Otthoni munkavégzés
  • Rugalmas beosztás és részmunkaidő (4-6-8 órában)
  • Alkalmazotti jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kattints a JELENTKEZEM gombra és küld el fényképes önéletrajzodat.